Licznik odwiedzin:

Puchar Polski


Patronat

Media

PartnerzyPolecamy

Archiwum

W dniach 5-7 października 2007 r. w miejscowości Małkocin koło Stargardu Szczecińskiego odbył się pierwszy Długodystansowy Rajd na Orientacje "Jesienne Trudy". Organizatorem rajdu był‚ Stargardzki Klub Orientacji 15-sty Południk.
Rywalizacja toczyła się na trasach pieszych TP-25 i TP-50 oraz trasie rowerowej TR-50.
W imprezie wzieli m.in. zawodnicy z miejscowości Bydgoszcz, Łobez, Szczecin, Stargard Szczeciński, Stara Dąbrowa ponadto wystartowali harcerze i zuchy ze stargardzkiego hufca, dla których organizatorzy przygotowali na ich proźbę dwie trasy piesze TP-15 i TP-5. Ogółm w imprezie wystartowało 90 zawodników i zawodniczek. Dodatkową atrakcją była strzelnica sportowa przygotowana przez stargardzki LOK i 12 WDH "Anakonda", wyniki strzelania miały na celu wyłonienie zwycięzcy w sytuacji dotarcia do mety kilku osobowej grupy zawodników co miało miejsce na Trasie TP 25.
Jako pierwsi na swoje trasy wystartowali zawodnicy z tras TP-25 i TP-50 oraz rowerzyści na trasie TR-50, następnie rywalizacje rozpoczęli harcerze i zuchy.
Na poszczególnych trasach zwyciężyli: - trasa piesza TP-50: Bartosz Woźniak ze Szczecina
- trasa piesza TP-25: Piotr Kostyk ze Szczecina
- trasa rowerowa TR-50: Stanisław Skrzyniarz ze Stargardu
Wśród harcerzy i zuchów zwyciężyli:
- trasa piesza TP-15: Anna Banicka z 28 DH "DEHA" ze Stargardu Szczecińskiego
- trasa piesza TP-5: Aleksandra Tarnicka z Zajezierza
Organizatorzy Rajdu wyrażają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniu Rajdu oraz opiekunom i uczestnikom, którzy wzięli udział w Długodystansowym Rajdzie na Orientacje "Jesienne Trudy 2007".
Wielkie wyrazy wdzięczności dla wszystkich firm oraz osób prywatnych za ufundowane nagrody i wkład finansowy bez którego organizacja imprezy byłaby niemożliwa oraz dla Dyrektora Szkoły Podstawowej w Małkocinie za udostępnienie placówki na potrzeby odbywającej sią Imprezy.
Szczegóowe wyniki tutaj.


Pozdrawiamy i zapraszamy za rok.
wojo
SKO 15-sty Południk

mouseover